4-10-2020 „Wokół mąki i chleba – ludowe tradycje dożynkowe”

„Wokół mąki i chleba – ludowe tradycje dożynkowe”
Organizator: Urząd Marszałkowski Departament Programu Obszarów Wiejskich oraz Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze – Ochli
Już 4 października 2020 w godzinach 10:00 – 15:00 zaprosimy Państwa na szereg działań związanych z jesiennymi pracami gospodarczymi, które odbywały się na terenach polskiej wsi.
🌾Podczas wydarzenia będą Państwo mieli okazję zobaczyć przy pracy młyn wodny z Sądowa. Zaprezentujemy tradycyjne młynarstwo i sposoby przemiału zboża.
Pokażemy również przemiał zboża na żarnach rotacyjnych, jesienne prace na polu, czyli orkę i siew zboża i żyta.
🚜🚜Dożynki zawsze były obchodzone hucznie, jest to uroczyste zakończenie żniw i prac polowych, dlatego podczas naszej imprezy odbędzie się parada starych ciągników.
🐝🐝Jest to również czas, w którym przygotowuje się rodziny pszczele do zimowania. Zaprosimy do pasieki na pokaz jesiennych prac związanych z ulami.
🍄Rodzinne grzybobranie to propozycja dla rodzin, które będą chciały wystartować w konkursie – szczegóły w osobnym wydarzeniu.
Zapraszamy na wystawy:
„Archaiczne narzędzia rolnicze” – Stodoła z Królowa
„Od ziarna zboża, mąki, podpłomyka i chleba do piekarnika” – Stajnia z Mariankowa
„Rewolucja przemysłowa w rolnictwie” – Zagroda z Cisowa i Mariankowa
Odbędą się warsztaty:
✔Warsztaty wytwarzania mieszanek chlebowych
(4 edycje warsztatów, każda po max. 10 osób o godz. 11.00; 12.00; 13.00; 14.00)
✔Warsztaty wypieku chleba wraz z degustacją
✔Warsztaty zielarskie i parzenia kawy z żołędzi wraz z degustacją
✔Tradycyjne warsztaty jesienne dla dzieci oraz warsztaty rzeźbienia w ziemniaku
✔Warsztaty tworzenia świec z wosku pszczelego
Pokazy:
✔Tradycyjnego przemiału zboża w młynie wodnym i na żarnach
✔Pokaz tradycyjnej obróbki zboża
✔Pokaz wybijania kaszy w stępie
✔Pokaz jesiennych prac polowych
✔Pokaz sklejania uli i zbijania ramek do uli
✔Pokaz tradycyjnego wyrobu masła wraz z degustacją
✔Pokaz wypieku racuchów wraz z degustacją
✔Pokaz pieczenia podpłomyków wraz z degustacją
✔Pokaz plecenia koszy wiklinowych
🍞🥔Poczęstujemy Państwa po gospodarsku ziemniakami z parnika z okrasą z masła i oleju lnianego, podpłomykami i świeżym chlebem, kawą żołędziową i herbatami ziołowymi.
Zaprosimy do tradycyjnej kuchni polowej na degustację rozgrzewającej zupy oraz do odpoczynku przy wspólnym ognisku z kiełbaskami.
Odbędzie się jarmark z produktami regionalnymi i rzemieślniczymi
Wstęp: 8,00zł

 

Scenariusz “Wokół mąki i chleba. Ludowe tradycje dożynkowe.”

 Grzybobranie w Skansenie

godz. 9:45 – Pogadanka na temat grzybów – zbiórka koło Wieży Winiarskiej

godz. 10:00 – 11:00 – grzybobranie

godz. 11:00 – 11:30 – wstępna ocena grzybów, przeliczenie

godz.  11:30 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród przy scenie

Parada ciągników – teren Muzeum

godz. 11:30 – 15:00

Warsztaty folklorystyczne – 4 edycje – Zagroda z Krobielewa

godz. 10:00 – 15:00

– “Kozioł i weselnicy” – rzecz o tradycjach weselnych Regionu Kozła i bohaterze dawnego wesela – unikatowym instrumencie ludowym – koźle białym.

– “Pastuszkowe fujarki” – o kulturze pasterskiej i tradycyjnych pasterskich instrumentach takich jak piszczałki, okaryny, czy trombity.

– “Dudy i ich towarzysze” – o instrumentach dudowych: kozioł biały, kozioł czarny, sierszeńki oraz instrumentach, które często towarzyszą im w muzyce: skrzypce i klarnet.

– “Przeszkadzajki – uderzajki” – o ludowych instrumentach perkusyjnych takich jak bębenki, tarki, łyżki.

Występ grupy śpiewu białego “Drewno”

godz.  12:00 – 13:00

Występ Lubuskiego Zespołu Pieśni i Tańca im. L. Figasa  

godz. 13:00 – 14:00

Uruchomienie koła młyńskiego oraz pokaz tradycyjnego przemiału zboża w młynie wodnym

godz. 10:45

Warsztaty przygotowania mieszanek chlebowych – chata z Królowa

godz. 11:00 – 12:00  godz. 11:00 – 12:00;  13:00 – 14:00

“W pasiece po sezonie” pokaz sklejania uli i zbijania ramek – pasieka, zagroda z Łomnicy

godz. 10:00 – 15:00

“W pasiece po sezonie” warsztat wyrobu świec – chata z Łomnicy

godz. 11:00; 12:00; 13:00; 14:00

Pokaz prac gospodarskich i obróbki zboża, mielenie na żarnach, wybijanie kaszy w stępie, oczyszczenia młóconego ziarna w wialni – zagroda z Krobielewa

godz. 10:00 – 15:00

Pokaz prac gospodarskich i obróbki zboża rozdrabnianie zboża w śrutowniku  – plac z Mariankowa

godz. 10:00 – 15:00

Pokaz prac polowych, orka, siew – pole za zagrodą z Dąbrówki Wielkopolskiej

godz. 10:00 – 12:00

Pokaz wypieku chleba – piec chlebowy przy Mariankowie

godz. 10:00 – 15:00

Pokaz wyrobu podpłomyków na dawnej kuchni – teren przy kuźni

godz. 10:00 – 15:00

Pokaz i degustacja wypieku racuchów – chata z Pszczewa

godz. 11:00 – 14:00

Pokaz i degustacja parowania ziemniaków – teren koło kuźni

godz. 12:00 – 14:00

Pokaz i degustacja przygotowania potrawy na kuchni polowej – zagroda z Królowa

godz. 10:00 – 14:00

Warsztaty zielarskie i parzenia kawy z żołędzi – chata z Kargowej

godz. 10:00 – 15:00

Pokaz wyrobu masła – plac z Mariankowa

godz. 10:00 – 12:00

Warsztaty kaligrafii – chata z Marcinowa (wiejska szkoła)

godz. 10:00 – 15:00

Warsztaty garncarskie – chata z Zajączka

godz. 11:00 – 12:00;  13:00 – 14:00

Pokaz wyplatania koszy wiklinowych – zagroda z Krobielewa

godz. 10:00 – 15:00

Jesienne warsztaty dla dzieci – kukurydziane kukiełki, rzeźbienie w ziemniaku, marchewce i pietruszce, kasztanowe ludziki – sala ekspozycyjna

godz. 10:00 – 15:00

Ognisko z kiełbaskami, pajda chleba z masłem, gzik, kawa, herbata, lemoniada – degustacja na wyspie

godz. 11:00 – 15:00