19-20.12.2020 Idą święta… Bożonarodzeniowe zakupy w skansenie

Zapraszamy Państwa na tegoroczny targ „Idą święta”. Podczas tegorocznej edycji jarmarku będzie można spotkać kilkudziesięciu producentów i rękodzielników, których tradycyjne wyroby sprawią, że święta będą wyjątkowe. Piękne stroiki, ręcznie przygotowywane bombki, mnóstwo propozycji prezentowych, regionalne wędliny i sery, pachnące chleby i pierniki – nasze stoły wystawowe będą się uginały od wiktuałów.

W tym roku ze względu na sytuację ograniczamy ilość warsztatów, ale nie zabraknie miejsca, w którym pomożemy wam zapakować produkty w eko stylu, poczęstujemy was czymś rozgrzewającym, a u Pań z Kół Gospodyń Wiejskich kupicie domowe pierogi.

Pamiętajcie proszę, że wejście na Jarmark jest możliwe tylko w maseczce/przyłbicy, a przy wejściu należy zdezynfekować ręce. Będą również ograniczenia ilości osób mogących jednocześnie przebywać w pomieszczeniach. Dla Waszej wygodny i bezpieczeństwa rozstawiamy stoiska w bezpiecznych odległościach w kilku budynkach. W miarę możliwości – nie przyjeżdżajcie całymi rodzinami, aby ograniczyć tłok. Bądźmy odpowiedzialni.

Organizatorem jarmarku jest Muzeum Etnograficzne  w Zielonej Górze-Ochli na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. Współorganizator: Twój Zielony Targ.

Wstęp na Jarmark: bezpłatny

Lokalizacja: Muzeum Etnograficzne w Zielonej Górze – Ochli: Zagroda Kamienna

Parking: bezpłatny

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW

🎅🤶🎄Rękodzielnicy, producenci, twórcy – 19/20-12-2020 organizujemy Jarmark Bożonarodzeniowy.

Ilość miejsc jest ograniczona, nie decyduje kolejność zgłoszeń!

Zgłoszenia wystawcy:

📧Mail: targi@muzeumochla.pl

Odpowiedzi na zgłoszenia wraz z cennikiem i akceptacją stoiska będą przesyłane od 30-11-2020.

W treści maila prosimy o informację o towarze, w miarę możliwości z odnośnikiem do strony www lub innej.

W przypadku braku takiej informacji – o kilka zdęć i opis produktu.

✏️Prosimy także o przesłanie informacji, czy mają Państwo własne stoisko zewnętrzne czy potrzebują Państwo miejsca w namiocie/chacie.